Pavel Křeček  (nejen) svatební fotograf

   

Ahoj, dobrý den, vítejte:)

Jmenuji se Pavel Křeček "Jsem trošku blázen, duší navždy dítětem které pouze mění s věkem cenu svých hraček... Jsem kreativně poznamenaný, pro život nadšený a milovník všeho dobrého. Hlavně si užívat života a nebrat vše nějak moc vážně. Moc rád fotím. Dělám práci, která mně neskutečně baví. Fotím lidi, jejich štěstí, nadšení a zkrátka vše na co by bylo dobré si za pár let vzpomenout. Čím více fotím, tím více mě to naplňuje. Snažím se zachytit radost a nadšení do svých fotografií a jsem rád, když pak dělají radost i Vám.

Rád se učím novým věcem, a pořád vyhledávám nové možnosti jak se vzdělávat.
Nebojte, taky občas odpočívám, rád čtu knížky, koukám na filmy a jsem s mojí rodinnou.

Jsem fotograf, který se ve své činnosti snaží oddělit od průměru, vystoupit z řady a dělat fotky tak nějak jinak, hlavně ne průměrně:)

Mou prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsem vždy připraven splnit Vám jakékoli fotografické přání. Můžete si vždy vybrat z několika variant právě tu, která je Vám nejbližší. Jsem vždy připraven Vám ochotně poradit, ať už se jedná o fotografie portrétové, rodinné, produktové či svatební.

Máte-li otázky, dotazy a přání, napiště mi a rád s Vámi vše podstatné prodiskutuji.

Focení je zábava myslete na to...

Pável Křeček

váš fotograf 

A že jsem vyhrál, nebo se umístíl v popředí v řadě fotosoutěží, tak o tom se tady rozepisovat nebudu, to by vás asi stejně nezajímalo :D