Pokud máte rádi co děláte, budete úspěšní

Když mi nevěsta před focením řekla "budeme to mít trošku jinak" netušil jsem, že slovo trošku znamená úplně jinak:-)
Ano, bylo to jiné, normální svatební posloupnost šla stranou, ale bylo to skvělé. Úžasní lidé Verča s Tomášem a jejiích přátelé, pozvedli tuto oslavu štěstí a lásky hodně vysoko a já jsem moc rád, že jsem mohl být součástí tohoto...

Při této svatbě jsem se jak se říká vracel na místo činu. Už to nějaký pátek bude, když jsem měl svatbu já a v přesném sledu, jako svatba Anety a Pavla. Bazilika sv. Prokopa obřad a hostina Bažantnice u Třebíče.

Na 5. a 6. března vyhlašuji minifocení na téma Velikonoce. Focení proběhne v mém novém fotoateliéru v Třebíči na ulici Manž. Curieových č.p. 657. Ateliér se nachází v přízemí v bočním vchodě od silnice. (Pohodlný přístup i s kočárkem)

Mnoho starých svatebních zvyků pochází z předkřesťanského období. Co nám dnes připadá originální, nebo vtipné, mělo tenkrát hluboký smysl a bylo bráno naprosto vážně. Četné rituály měli garantovat štěstí a hodně dětí, jednak ochraňovat před nemocí, hladem, smrtí a také před zlými duchy, kteří byli příčinou veškerého trápení. Další zvyky měly spíše...

Často se mě snoubenci a jejích rodiče ptají, jak a kam si mají stoupnot, v jakém pořadí přicházet atd. Tímto prvním dílem, bych vám chtěl trošku pomoci a objasnit pár věcí.