Všechny články

Nechal jsem se vyhecovat od kamaráda a kolegy z práce a vyrazil s partou horolezcu z Třebíče TJ Alpin, na víkendové lezení do Hroboskalska a druhý den do Prachovských skal.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam.

Vítejte ve slunné Kalifornii. V zemi plné dlouhých pláží, perfektních vln, dechberoucí přírody a neuvěřitelně dobře vypadajících lidí, kteří si umí užívat života. V zemi, kterou já můžu nazývat svým domovem.

Thajsko

15.02.2019

Plány, kdy jet do Thajska a na jaké místo, by se měly odvíjet od počasí. Klimatické podmínky v Thajsku se řídí třemi ročními obdobími: obdobím dešťů od června do října, chladným obdobím od listopadu do února a horkým obdobím od března do května.